Кіноархів

Врятувати Санту у 3D
Країна:
Рік виходу:
Жанр:
Актори:
Режисер:
Опис:

santaSaving Santa

Рік: 2013

Країна: Великобританія

Студія: Gateway Films

Жанр: анімація, комедія, сімейний

Прем’єра (в Україні): 05.12.2013

Прем’єра (у світі): 12.11.2013

В ролях:
Мартін Фріман
Ешлі Тісдейл
Пем Ферріс
Ноел Кларк

Кожного, хто вірить в Санта Клауса, завжди цікавив найважливіше питання у вссьому всесвіті! А саме – як він так швидко, за одну ніч може облетіти всіх слухняних дітей та обдарувати їх подарунками? А все дуже просто, він володіє магічною Кулею Часу, яка допомагає йому швидко-швидко переміщатися між будинками. Але тепер Новий Рік під загрозою! Злий генерал, який теж давно цікавився здібностями Санти, вкрав чарівний Шар Часу та санки і тепер весь світ стоїть перед страшною загрозою! Але нам пощастило, адже рятувати Новий Рік взявся нехай трохи несерйозний, але добрий ельф Бернард.

Для Аарона Сілмана і Леона Джусена цей англійський мультфільм став першою спільною роботою, а крім того першим повнометражним дебютом. Обидва режисера, зокрема Аарон Сілман, вже мали дещо який досвід у роботі над анімацією.

Виробництвом мультфільму зайнялася студія Prana Animation Studios, яка поки ще розвивається в цьому напрямку.

Незважаючи на невеликий бюджет і тільки старт студії виробника, мультфільм може похвалитися голосами Мартіна Фрімана і Тіма Каррі. Творці працюючи над “Врятувати Санту” в першу чергу орієнтувалися на дитячу аудиторію. Більшість мультфільмів тих же мастодонтів Pixar і Disney розраховані не тільки на дітей, а й на дорослих, які будуть їх супроводжувати. Тому багатьом глядачам віком “старше” “Врятувати Санту” може здатися нудноватим в плані сюжетних ліній і інших моментів, в яких дійсно трохи вгадуються кліше. Крім того, не за сюжетом, але за деякими елементам загальної матерії, мультфільм ще нагадує один з новорічних хітів 2011 року “Секретна служба доставки Санта-Клауса” і трохи “Назад у майбутнє” (1985).

Мова дубляжу:
Прем'єра в Кінопалаці "Дружба":

Сьогодні:

Незабаром:

 • БЛАДШОТ
 • ТИХЕ МІСЦЕ 2
 • МУЛАН
 • МІЙ ШПИГУН
 • 007: НЕ ЧАС ПОМИРАТИ
 • ТРОЛІ 2: СВІТОВЕ ТУРНЕ
 • Залишити коментар:

  * Коментар буде опубліковано після перевірки редактором!

  Spelling error report

  The following text will be sent to our editors: